Táborová práca

 

 

 

V roku 2004 náš zbor urobil rozhodnutie venovať sa táborovej činnosti. Veríme, že Boh si nás chce používať aj na tomto mieste v prekrásnej prírode  Slanských vrchov.  Na táborovú činnosť sme získali pozemok v rozlohe 4.5 hektára na ktorom staviame Camp Opál, kde pripravujeme letné campy.

Vízia :

Príroda,  ktorú stvoril Boh, nám odhaľuje  veľkosť  Stvoriteľa.              Skús  prežiť niekoľko dní v tomto nádhernom prostredí a nauč sa vnímať všetkými   zmyslami Božie stvorenie.  
Priateľstvo – Spoznávanie  nových priateľov, nie len na pár dní ale na celý život. Ako vedúci vnímame veľkú príležitosť pre osobnú evanjelizáciu vlastným svedectvom a životom. Toto priateľstvo sa snažíme budovať a upevňovať pri hrách piesňach, aktivitách ale aj disciplínou.   
Poznanie – Modlíme sa a veríme, že deti a mládežníci prežijú z Božej milosti rozhodnutie nasledovať Pána  Ježiša. Tešíme sa, že každoročne môžme vidieť a vydávať svedectvá o tejto Božej milosti. Poznanie svojej hriešnosti a Božej milosti nás vedie v tejto službe ďalej.

Táborová práca v Hermanovciach n./T.
-Príprava letných misijných  campov Opál pre mládež.
-Príprava a školenie vedúcich a pomocníkov na letných campoch
-Potáborové stretnutia Retro – Opál.
-Výstavba a prevádzkovanie táboriska.
– Poskytujeme prenájom, služby , program